Polityka prywatności i zasady korzystania ze strony

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://high-end.com.pl.

Strona ta jest prowadzona przez pasjonata technologii audio-video. Dziele się na niej swoimi przemyśleniami i wiedzą, niemniej pamiętaj że:

  • wszystko co robisz na podstawie informacji na stronie – robisz na swoje wyłączne własne ryzyko i odpowiedzialność,
  • tam gdzie dwóch Polaków  tam są trzy opinie na dany temat 🙂
  • strona jest moją własnością i wszystkie opinie są moimi subiektywnymi,
  • szanuj opinię innych jeżeli oczekujesz, aby Twoje były również szanowane.

Mam nadzieję, że miło spędzisz na niej czas. Jak Cie coś zaciekawi, zostaw komentarz.

Jakie dane zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Jeżeli korzystasz z systemu komentowania Facebooka zgadzasz się na jego zasady świadczenia i usuwania danych.

Media

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i wgrywasz na witrynę obrazki, powinieneś unikać przesyłania obrazków z tagami EXIF lokalizacji. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w witrynie.

Ciasteczka

Serwis internetowy High-End Blog korzysta z tzw. cookies („ciasteczek”), czyli informacji przechowywanych na komputerze użytkownika.  Dane te są wykorzystywane dla potrzeb optymalizacji działania serwisu i w celach diagnostycznych. Danych tych nie wykorzystujemy do identyfikacji użytkownika.

Komentując artykuł nie podawaj swoich danych osobowych. Nie potrzebujemy ich do prowadzenia strony, jeśli nam te dane robisz to dobrowolnie i całkowicie na swoją odpowiedzialność. 

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie  możesz zażądać kopii przekazanych nam danych lub ich usunięcia. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

Zmiana polityki bezpieczeństwa

W związku z potrzebami, jakie mogę wyniknąć z rozwoju oferowanych przez nas usług albo zmian regulacyjnych, uprawnieni jesteśmy do zmiany Polityki. Nowa wersja Polityki publikowana będzie na naszej stronie internetowej. Polityka prywatności i zasady korzystania ze strony są dostępne w stopce każdej ze stron serwisu